» Fleshlight Pink Lady » www.Fleshlight Masturbace.cz

Fleshlight Pink Lady

Vagína, která všechen ten humbuk před lety odstartovala, to je vagína Fleshlight Pink Lady. Původní vagína Pink Lady nemá vnitřní kanál vroubkovaný, je naprosto hladká, má vnitřní průměr 19 mm.Vagína Pink Lady je vhodná především pro muže s delším a silnějším penisem a bez obřízky. Pink Lady vám může vrátit ztracenou citlivost do vašeho penisu, takže nejen masturbace, ale i sex bude mnohem příjemnější a intenzivnější.

fleshlight_original.jpgAč při svém prvním uvedení na trh způsobila Fleshlight Pink Lady velký zájem, nyní dávají uživatelé přednost spíše vroubkovaným modelům. Nicméně přesto zůstává Pink Lady velice věrnou napodobeninou skutečné ženské vagíny, i se všemi pocity ze soulože. Pokud máte větší penis, rozhodně Pink Lady vyzkoušejte, je to doslova jako opravdová vagína.

Vzhledem k velice jemnému povrchu není nutné vložku příliš lubrikovat, stačí opravdu jen pár kapek. Velice zajímavá skutečnost je ta, že vagína Pink Lady vám dovolí plně kontrolovat váš orgasmus a případně jej oddálit. Pokud chcete prožít dlouhotrvající rozkoš, zvolte pro masturbaci vagínu Pink Lady. Pomocí uzávěru krytu můžete regulovat podtlak a tím i míru dráždění.

Fleshlight Pink Lady je zkrátka věrné podání ženské vagíny. Zažijete s ní stejné pocity, možná ještě intenzivnější. Pink Lady vás nikdy neodmítne.

Navštivte inter­netový obchod PornoCar.cz s Fleshl­ight.