» Fleshlight Speed Bump » www.Fleshlight Masturbace.cz

Fleshlight Speed Bump

Vroubkovaný model Fleshlight Speed Bump nabízí o něco méně intenzivní zážitek než vložka Super Ribbed. Povrch vložky Speed Bump je tvořen řadou drobných výstupků, které jemnou masáží penisu umocňují celkovou rozkoš a pocity při souloži s vagínou. Kanál Speed Bump má z vroubkovaných modelů nejužší průměr. Spokojení uživatelé Speed Bump nazývají vtipně „Tunel lásky“.

fleshlight_speed_bump.jpgMnozí uživatelé řadí Speed Bump, co do oblíbenosti a intenzity masturbace, na druhé místo za Fleshlight STU. Jemná žhavá masáž, kterou vám dopřávají drobné hrbolky, působí na zvýšení extáze a dynamičnosti orgasmu. Fleshlight Speed Bump vám přinese čistou rozkoš, přesně jako skutečná vlhká vagína.

Při masturbaci s touto vagínou je poměrně obtížné vydržet souložit déle než několik minut, pocity jsou totiž tak silné, že orgasmus ztěží oddálíte. Nicméně můžete trénovat kontrolování orgasmu a různé techniky tantrického milování – například cyklus 5 krátkých vniknutí následovaných jedním hlubokým průnikem. Takto přivedete vaši mysl na vrchol blaha, a později i vaši sexuální partnerku.

Speed Bump není náročná na množství lubrikačního gelu. Zkrátka použijte tolik gelu, kolik uznáte za vhodné. Příliš mnoho gelu se dostane mezi výstupky a zmenší tak intenzitu dráždění. Vyzkoušejte masturbaci s úplným uzavřením krytu. Dojde tak k maximálnímu podtlaku a pocitu sání.

Navštivte inter­netový obchod PornoCar.cz s Fleshl­ight.