» Fleshlight Wonder Wave » www.Fleshlight Masturbace.cz

Fleshlight Wonder Wave

Fleshlight Wonder Wave byl první model vroubkované vagíny, který se objevil na trhu. Oproti klasické vagíně Fleshlight Lady je tato vybavena vroubky, které zvyšují dráždění a celkově zintenzivňují rozkoš s vagínou Fleshlight. Wonder Wave byla vyvinuta, aby věrně simulovala chování uvnitř ženské vagíny při souloži.

fleshlight_wonder_wave.jpgIkdyž dráždění v této vagíně nemá takovou intenzitu jako v oblíbeném modelu Fleshlight STU, stále zažijete velice silnou rozkoš. Navíc vám povrch vnitřního kanálu umožní vydržet déle a vychutnat si tak vaši masturbaci s vagínou. Pokud máte chuť na uvolněnou prodlouženou masturbaci, sáhněte pro vagíně Wonder Wave.

Díky krytu můžete u každého vložky regulovat podtlak. Dle názorů uživatelů je nejlepší kryt pouze lehce uvolněný, kdy dochází k většímu podtlaku. Nicméně u vagíny Wonder Wave zažijete nejsilnější vlny orgasmů při velice slabém podtlaku a nebo při úplně otevřeném krytu, a při pomalých pohybech, kdy kruhové vroubkování jemně masíruje váš penis. Platí zde stejné pravidlo jako ve skutečném sexu – čím delší a kontrolovaná soulož, tím intenzivnější je nakonec orgasmus.

Vagína Fleshlight Wonder Wave je k dostání ve třech barvách – růžové, mocha a průhledné. Samozřejmě si můžete vybrat i otvor – ústa, zadeček, vagína nebo neutrální otvor.

Navštivte inter­netový obchod PornoCar.cz s Fleshl­ight.